خاطرات خانواده (شاد ) ما

امیرحسین جان تولدت مبارک

سرآغاز کلام با نام زیبای حق؛

 

زمان چه سریع می گذرد. به خودتان نگاه کنید؛ انگار همین دیروز بود که تازه به کلاس اول دبستان رفتید؛ انگار همین دیروز بود که مدرسه را تمام کردید؛ انگار همین دیروز بود که دانشگاه را تمام کردید. انگار همین دیروز بود که ازدواج کردید و انگار همین دیروز بود که خداوند اولین فرزند را به شما هدیه کرد. انگار همین دیروز بود که ...

از طرف همه اعضای خانواده شاد؛‌تولد امیرحسین را تبریک گفته و از طرف امیرحسین از همه کسانی که از دور و نزدیک با تلفن و انواع روشهای سایبری به او تبریک گفتند؛ سپاسگزاری می کنیم.

امیرحسین جان؛‌ نعمت عمر و مخصوصا نعمت جوانی بسیار گرانبها است. امیدوارم که دوران پرشور نوجوانی و جوانی خود را به بهترین وجهی بکار بگیری و بهترین معامله را با این سرمایه گرانبها انجام دهی. به یاد داشته باش حکیمی که به تو سرمایه ای را می دهد؛ بی شک از تو راجع به چگونگی صرف سرمایه سوال خواهد کرد.

 

امیرحسین

با یاد حق شاد باشید

خانواده شاد

علی خادمی

پيام هاي ديگران ()        PermaLink        ۱۳٩۱/٩/٢۱ - عباسعلی خادمی

آنان که به نظر خاک را کیمیا کنند

سرآغاز کلام با نام زیبای حق؛

 

عاشورای حسینی 2012

عاشورای دیگری از راه رسید هرچند که بر روی این کره خاکی معدود کسانی ( قلیل من الآخرین ) از داستان آن با خبر هستند. صاحب عاشورا کسی است که شاید آیه "و لا اقسم بمواقع النجوم" در وصف او نازل شده باشد.

در طول تاریخ بشریت ؛ حضرت اباعبدالله تنها مظلوم کشته شده به کین و جور ظالمان نبوده است. به نظرم اگر همه آن مظلوم کشی ها را یک طرف ترازو و ماجرای عاشورا را یک طرف دیگر قراردهیم؛ باز هم ترازو میزان نمی شود.

 

عاشورای حسینی 2012

 سخنرانی حاج آقا حسینی نسب در مرکز مهدیه

عاشورای حسینی 2012

سخنرانی آقای دکتر فاطمی  

 

اما امام حسین تنها معلم روز عاشورا نبود. ایشان در طی مسیر و در منزل گاه های مختلف ایشان با ایراد خطبه های مختلف ؛ مانند چراغی سعی در هدایت انسانها داشتند. در یکی از خطبه ها ایشان فرمودند که یکی از دلایلی که باعث شده تا چشم مردم و حکمرانان به روی حقیقت بسته شود؛ وجود مال حرام در جیب و شکم آنها است و لقمه حرام است که باعث خواهد که گروه کثیری بر روی او شمشیر کشیده و سر مطهر او را به مانند سر یحیای پیامبر از تن جدا کرده و به عنوان پیشکش نزد حاکم وقت بفرستند.

دعا می کنم شفاعت آن حضرت در یوم الورود نصیب همه ما بشود.

 

با یاد حق همواره به یاد مظلومیت امام حسین باشید.

خانواده شاد

علی خادمی

پيام هاي ديگران ()        PermaLink        ۱۳٩۱/٩/٦ - عباسعلی خادمی