خاطرات خانواده (شاد ) ما

و جعلت فیه لیلة القدر

سرآغاز کلام با نام زیبای حق؛

امشب شب قدر است. شبی که ارزش آن بیشتر از هزار ماه یا هشتاد و چند سال است. قدر این شب را بدانیم زیرا معلوم نیست شب قدر بعدی کجا هستیم.

اگر تمایل به شنیدن دعای جوشن کبیر دارید ؛ اینجا کلیک کنید

اگر هم بخواهید می توانید نسخه متنی آنرا اینجا بخوانید.

از همه التماس دعا

با یاد حق شاد باشید

خانواده شاد

علی خادمی

پيام هاي ديگران ()        PermaLink        ۱۳٩۳/٤/۳۱ - عباسعلی خادمی

به خدای کعبه رستگار شدم

سرآغاز کلام با نام زیبای حق؛

ایام ضرت خوردن و شهادت مولی الوحدین؛ مولی المتقین؛ قسیم النار و الجنه‌؛ علی ابن ابی طالب (ع) بر اباصالح المهدی و نیز بر همه شیعیان تسلیت باد.

با یاد حق شاد باشید؛

خانواده شاد

علی خادمی

Ali Khademi

پيام هاي ديگران ()        PermaLink        ۱۳٩۳/٤/٢٩ - عباسعلی خادمی

و هو شهر الرمضان...

سرآغاز کلام با نام زیبای حق؛

حلول ماه رحمت و برکت را به همه آنهایی که این ماه را دوست دارند ؛ تبریک می گویم. امیدوارم که سال آینده هم بتوانیم در نهایت صحت و سلامت ؛ رحمت و برکت این ماه را درک کنیم.

 

ماه مبارک رمضان

 

اما در طی یکی دو سال گذشته و صد البته در طی یکی دو سال آینده؛ ماه رمضان ؛ مصادف با روزهای گرم و بلند تابستان این دیار شده است. فکرش را بکنید از اذان صبح تا اذان مغرب ؛ حدود 19 ساعت است. دمای هوا هم قرار است حدود +30 درجه باشد. 

تازه یک کمی سخت تر این است که به خیابان بروی و ببینی که سایرین مشغول صرف نوشیدنی خنک هستند و یا سر صلاة ظهر ببینی که مردمان مشغول صرف غذا هستند. انشاءالله اجر همه آنهایی که فرامین الهی را اجرا می کنند؛ در روز داغی که طول آن پنحاه هزار سال است و در آن روز که چشم ها بیمناک و زبانها تشنه و شکم ها گرسته است ؛ با پیمانه پر ؛ پرداخت خواهد شد.

از سوی دیگر؛ خداوند هم یک راه هایی برای آسان کردن امور گذاشته است. انشاءالله یک چند روزی را به گشتهای یک روزه رفته و قضای روزه واجب را در روزهای کوتاه و سرد زمستانی بجا خواهیم آورد. 

 

با یاد حق شاد باشید

خانواده شاد

علی خادمی

Ali Khademi

پيام هاي ديگران ()        PermaLink        ۱۳٩۳/٤/۸ - عباسعلی خادمی