برادر حسنین رجبعلی

سرآغاز کلام با نام زیبای حق؛

در این دنیای بزرگ تنها امثال لیدی گاگا نیستند که دارای طرفدار هستند. البته کاری نداریم که آدمهای متعددی هستند که بیشمار پیرو و طرفدار دارند و برخی از آنها مثل لیدی گاگا خیلی معروف هستند؛ اما در این دنیای بزرگ هم تعداد جوانان خداجویی که به خاطر آموزهای دینی به دنبال مریدی هستند ؛ کم نیستند. راستش به نظرم به خاطر قحط الرجال بودن کسانی مانند آقای (برادر ) حسنین رجبعلی ؛ کار و کاسبی خیلی های دیگر در این دنیای بزرگ سکه است.

اما بگویم از برادر حسنین رجبعلی: ایشان به خاطر مجالس سخنرانی که دارند در میان جوانان و نوجوانان مسلمان این دیار خیلی طرفدار دارند و مجالس سخنرانی ایشان شلوغ می شود. ایشان مرتب در سفر هستند و هر روز در گوشه و کناری از آمریکای شمالی و بعضا اروپا برنامه دیدار و سخنرانی دارند. هر تابسان هم ایشان دو نوبت برنامه کمپ تابستانی برای نوجوانان و جوانان علاقه مند دارند و از گوشه و کنار به مدت دو هفته در کمپ حاضر می شوند. اما والدین این نوجوانان هم از نتایج کار راضی هستند و حضور پررنگ آنها؛ نشانه این رضایت است. 

هفته پیش ؛ بعد از مدتها مجددا گذر برادر حسنین به تورنتو افتاد تا در مراکز مختلف برنامه داشته باشند. ما نیز از این فرصت استفاده کرده و در سخنرانی های ایشان در مسجد مهدیه شرکت کردیم. جالب اینجا است که ایشان خیلی در مد تکنولوژی هم هستند و به عنوان مثال چکیده سخنرانی خود را بر روی اپل آی پد 2 ضبط کرده و ارائه می کنند.

اما برای کسانی که دین را دست مایه کسب و کار میدانند؛ بگویم که به قول معروف کار برادر حسنین درست است و بیزینس پر رونقی دارد. از مجالس سخنرانی عمومی و مشاوره های خصوصی گرفته تا برنامه مفصل کمپ تابستانی؛ همه و همه باعث می شود که ایشان تشکیلات موفقی داشته باشد. خب شاید درآمد ایشان به سایر سلبریتی ها نرسد ولی این هم روشی برای کسب درآمد است. البته مطمئن هستم که بخشی از این درآمد صرف تبلیغ دینی می شود. برخی به این درآمد می گویند کیسه دوختن از جیب مردم به اسم خدا ولی به نظر من این درآمد بهترا از درآمد سایر سلبریتی  ها است. 

بگذریم؛ من به عادت همیشگی چندتایی عکس هم گرفته ام که در ادامه می بینید: 

سخنرانی حسنین رجبعلی

 

سخنرانی حسنین رجبعلی

 

سخنرانی حسنین رجبعلی

عکس یادگاری تعدادی از جوانان و نوجوانان با حسنین رجبعلی

 

با یاد حق شاد باشید

خانواده شاد

علی خادمی

Ali Khademi

/ 0 نظر / 398 بازدید