یا ضامن آهو

سرآغاز کلام با نام زیبای حق؛

از طرف تمامی اعضای خانواده شاد؛ خجسته زادروز امام هشتم شیعیان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به فرزند آن حضرت ؛ حضرت ابا صالح المهدی (عج ) و به همه آنهایی که با قدر و منزلت خاندان وحی آشنا هستند؛ تبریک و تهنیت می گویم.

میگویند سلام کردن مستحب است و جواب آن واجب. ما نیز از همین جا سلام خالصانه خود را نثار آن حضرت می کنیم و صدالبته از آن حضرت انتظار داریم که جواب سلام ما را به گونه ای که بتوانیم آنرا درک کنیم ؛ با برآورده کردن حاجات همه ما به اذن الله ؛ برگردانند.

 

آنان که به نظر خاک را کیمیا کنند                 آیا شود که گوشه چشمی هم به ما کنند

 

خدا کند که انیس الغربا؛  ما را حداقل به اندازه آن آهو حساب کرده و تحویل بگیرند.

 

با یاد حق شاد باشید

خانواده شاد

علی خادمی

Happy Family

Ali Khademi

/ 1 نظر / 26 بازدید
فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 1051533456