ناد علی مظهر العجائب

سرآغاز کلام با نام زیبای حق؛

 

سالروز میلاد مولی الموحدین ؛ حضرت علی بن ابی طالب ؛ وصی برحق نبی اکرم (ص) را به پیشگاه ابا صالح المهدی (عج) و نیز تمامی شیعیان آن حضرت تبریک و تهنیت عرض می کنیم.

شیعیان این دیار هم به نوبه خود این روز را در حد بضاعت خود گرامی داشتند.

 

میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر

 هادی اکباتانی - سخنرانی کوتاهی راجع به فرازهایی از زندگی حضرت علی (ع)

 

میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر

 آقای قنبری

 

میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر

 آقای هبوطی و مولودی خوانی

 

میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر

ماه سیزده رجب بر فراز شهر تورنتو

اما میلاد حضرت علی (ع) ؛ روز پدر نیز هست. به علت چرخش ایام ماههای قمری ؛ امسال روز پدر کانادایی و میلاد حضرت علی (ع) تقریبا مصادف شده اند. 

میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر

امسال هم مانند سالهای قبل هدیه بهترین پدر دنیا به من تعلق داشت !

 

با یاد حق شاد باشید

خانواده شاد

علی خادمی

/ 2 نظر / 78 بازدید
میثم

با سلام. چند سالی است که خواننده وبلاگ شما هستم. وبلاگ شما از این جهت برایم جالب و خواندنی است که مرا به یاد خاطرات کودکیم می اندازد. من حدودا 20 سال پیش، به همراه خانواده به علت کار پدرم، نزدیک 2 سال را ساکن کانادا بودیم. یادش بخیر. وبلاگ شما و عکسهایش شدیدا آن دوره و روزگار را برایم تداعی می کند. پیک نیک های آخر هفته در پارکها و جنگلهای اطراف اوتاوا(ساکن اوتاوا بودیم) کمپینگ و باربی کیو و .... دعای کمیل شبهای جمعه در جمع دانشجویان که هر هفته در منزل یکی از دانشجویان برگزار می شد، خرید هفتگی از فروشگاه yours(نمی دانم هنوز هست یا نه)، مدرسه ایرانیان اوتاوا. سفر خاطره انگیز به شهر کبک و هزاران خاطره دیگر. دلم واسه اون روزا تنگ شده. امروز بعد چند سال تصمیم گرفتم براتون کامنت بذارم. شاد و پیروز و موفق باشید.[گل]

علی

سلام بر همه مسلمانان در سراسر جهان؛ و سلام بر خانواده خادمی؛ از ورای هفت دریا ،از هزاران کیلومتر دورتر ، از خاک پاک سرزمین ایران به شما درود می فرستم ؛ خیلی خوشحال شدم که نام و یاد مولایمان علی علیه السلام را در دیار غلبت زنده نگاه داشته اید. امروز روز رحلت امام خمینی رحمه الله در حرمش بودم چه غوغایی بود.راستی در کانادا مراسم بزرگداشت برای امام خمینی برپا نشد؟ (یک طلبه شیرازی ساکن قم، دوستدارشما)