میلاد حضرت مسیح مبارک

سرآغاز کلام با نام زیبای حق؛

 

امشب شبکه خبری سی ان ان در برنامه مستند "اسطوره عیسی"به بررسی نادانسته های زندگی حضرت عیسی بن مریم پرداخت و جالب اینجا بود که اکثر مصاحبه شوندگان این برنامه ؛ از متفکران یهودی بودند. جالب است بدانید که مقبره ای را پیدا کرده اند که منسوب به حضرت مسیح است. تابوتی پیدا شده که منسوب به برادر مسیح است. هرچند که بعدها مقامات اسرائیلی آنرا جعلی اعلام کرد. حضرت مسیح دلداده ای به نام "مری" داشته است که در مورد شخصیت و حواشی آو حرف زیاد است. معلوم هم نیست که آیا عیسی ازدواج کرد یا خیر و آیا فرزندی داشته است یا نه . هرچند که این سوال دستمایه فیلم های بسیاری برای هالیود شد. حضرت مسیح نا پدری هم به نام ژوزف داشته است. هنوز هم که هنوز است معلوم نیست که از نظر اهل کتاب این زمان؛ عیسی پسر خداوند است و یا خود خداوند.

به گواهی کلام الهی ؛ عیسی بن مریم (ع) پیامبری بود که به سوی بنی اسرائیل فرستاده شد و اولین کلام ایشان ؛ اقرار به بندگی خداوند بود و وعده ظهور احمد (ص) را به قومش داده بود. سلام خداوند بر ایشان روزی که به زاده شد؛ روزی که از دنیا رفت و روزی که مجددا زنده مبعوث خواهند شد.

صرف نظر  از اینکه معلوم نیست ایشان واقعا در روز 25 دسامبر به دنیا آمده باشند ولی حقشان است که یکی از روزهای سال به نام ایشان باشد. ما هم از برکت نام ایشان از یک روز تعطیلی برخوردار هستیم. میلادش مبارک.

با یاد حق شاد باشید

خانواده شاد

علی خادمی

 

 

/ 2 نظر / 36 بازدید
Sayed Saeid az kashan/IRAN

Dorod Bar Bandegane Salehe Parvardegar. Mobarak Bashe Milade masih

Sayed Saeid az kashan/IRAN

yadam raft begam k: vaghean che zyba nevandegi mikonin. besyar sadeghaneh v sAdeh ke baes mishe be deLo Jan beshineh. baratoon Arezoye saLamati Daram. v ... . ya ali . be Omide Dydar S.S.A.K