تشکر و اعتذار

سرآغاز کلام با نام زیبای حق؛

پیامبر اکرم فرموده اند: من لم یشکر المخلوق؛ لم  - کسی که از مخلوق تشکر نکند؛ از خالق هم تشکر نمی کند.

بعد از اطلاع از ضایعه فوت پدربزرگ عطیه خانم (مرحوم حاج عبدالحسین کریمی) دوستان و آشنایان به ما سر زدند و در این دیار و در غیاب اقوام و خویشاوندان؛ مایه تسلی خاطر اعضای خانواده شاد شدند و دو رو بر ما را خالی نگذاشتند. دوستانی که برای عطیه خانم خواهری می کنند و اعضای جونیور خانواده شاد ؛ آنها را خاله می نامند ؛ در این مدت دور و بر عطیه خانم را خالی نگذاشتند و به ما کمک کردند تا مراسم یاد بود هر چند مختصری را به طور خیلی مناسب؛ اجرا کنیم.

هرچند که ما سعی خود را در ابراز سپاس حضوری خواهیم کرد ولی لازم است در اینجا نیز مراتب تشکر خود را از آنها ابراز کرده و عذر تقصیر در بازدید آنها را اعلام داریم. انشاءالله در شادی های آنها شرکت کنیم.

همه ما در این دنیا مسافر؛ هستیم و دیر یا زود باید بار سفر را ببندیم و "خنک آنکه گوی مردی برد". همین جا یکبار دیگر این ضایعه را به بهترین مادر زن و پدر زن دنیا تسلیت می گویم.

 

با یاد حق شاد باشید

خانواده شاد

علی خادمی

 

 

/ 2 نظر / 25 بازدید
فاطمه(من و همسرم و یه دنیا خوشبختی)

درگذشت پدربزرگ عطیع خانم رو تسلیت میگم خدمتتون.ان شالله روحشون شاد و قرین رحمت پروردگار باشه

مهرنوش مامان مهزیار

سلام مامان های خوب وبلاگی برای ثبت هنرهای زیبای شما از آشپزی تون ، خصوصاً سفره های افطارتون در کنار نی نی ها ی گلتون این وبلاگ رو درست کردم . منتظر عکس های قشنگ از سفره هاتون هستم. شما می تونید از سفره افطار هر روزتون عکس بگیرد. آپلود کنید و در قسمت نظرات برای من ارسال کنید تا به اسم خودتون وبا معرفی وبلاگتون به نمایش بزارم. اینم آدرس وبلاگ جدید ما به اسم (( هنر مامان ها در سفره های افطاری)) http://ashpazimamana.blogfa.com/