رنج بیهوده

سرآغاز کلام با نام زیبای حق؛

 چهار سال پیش بود که مطلبی را با عنوان رنج بیهوده نوشتم. در طی این چهار سال خیلی اتفاقها افتاد و خیلی از چیزهای ایرانی مثل ارزش پول و مقبولیت گذرنامه ایرانی به خاطر هنرهای مدیریتی در خانه پدری ؛ بسیار بی ارزش تر شد و باعث شد که کشورهایی مثل کانادا با بستن سفارت ایران فشارهای بیشتری را بر ساکنان این دیار بیاورند و حتی امکان حضور در حماسه امسال را از ما بگیرند.

من مطئمن هستم که اگر امسال دولت کانادا اجازه استقرار صندوق را فراهم می کرد؛ مشارکت و حضور در این دیار بسیار بیشتر از 4 سال پیش می شد.

اما بگویم از حماسه امسال که وزیر کشور آنرا  با افتخار 72% اعلام کرد در حالی که نرخ مشارکت در سال 1388 بر اساس آمارهای وزارت کشور حدوده 85% بود.

به نظرم اگر آمار امسال واقعی باشد؛ با توجه به آنکه آقا گفتند "حتی اگر حامی نظام نیستید ؛ باز حامی کشور باشید " حکایت از نا امیدی و سردی عمیقی دارد که رسانه ملی قصد بستن چشم خود به روی آنرا دارد.

 

با یاد حق شاد باشید

خانواده شاد

علی خادمی

 

/ 4 نظر / 31 بازدید
امیرحسین خادمی

سلام ، از اینکه نتونستین رای بدین متاسفم ... ولی خوب اینجا همه چی خوب بود ... هرچند کاندیدای ما نشد اما ما که مثل اونا بی جنبه نیستیم بریزیم تو خیابونا ! اما در مورد درصد شرکت کنندگان ... امسال با این شانتاژ تبلیغاتی همه فکر میکردن حدکاکر 50 بشه ... اما 72 واقعا علی بود... در ضمن امسال زیاد شور و نشاط مثل سال 88 نبود ... حضور به نظرم خیلی خوب .... پیش بینی ها کمتر بود .

من

همیهش خواننده وبلاگ خوبتون هستم. و جالبه که بهی ادتون بودم که نمیتونید متاسفانه درانتخابات امسال شرکت کنید. مانیز رفتیم و بااینکه صددرصد نظام رو قبول داریم دل دماغ سال 88 رونداشتیم ولی رای دادیم وکاندیدای مدنظرمون هم به قول دوست پیشین نشد. ولی به آقای روحانی و هوادارانشون تبریک میگیم . انشائ الله بتونن خادم واقعی ملت باشن. ومسائل مالی اقتصادی و اجتماعی مردم رو به درستی حل و فصل کنن . و در برابر دول خارجی همچنان از حقوق ملت دفاع کنند.

خاطرات

عجب قضا هایی داره پست قبلی ...

فاطمه.ع

همه ی ما دعاگویتان هستیم هم وطن عزیز! به امید سربلندی هر ایرانی در هر جای دنیا