مقام والای نیکوکاری

سرآغاز کلام با نام زیبای حق؛

 

از این بگذریم که در این دنیای پر از آشوب که صداها و افکار مختلف از گوشه و کنار آن به گوش می رسد؛ برخی (مانند آقای اکبر گنجی) به این نتیجه رسیده اند که (معاذالله) کلام الله مجید؛ سرمنشاء الهی ندارد. به هرحال اعتقاد ما هرچه که باشد؛ در اصل مطلب تغییری بوجود نمی آورد و اصل مطلب را دستخوش هیچ تغییری نمی کنند.

اما معدن وحی الهی ؛ که معیاری دقیق برای سنجش اخلاق و کردار انسانها است ؛ در مکانی می فرماید که "به مقام نیکوکاری نمی رسید مگر آنکه از آنجه که دوست دارید؛ انفاق کنید"

الحق که یکی از مصداقهای این آیه ؛ حضرت اباعبدالله الحسین (ع) است که همه چیز خود را در راه رضای حق؛ انفاق کرد. دعا می کنم شفاعت آن حضرت در یوم الورود نصیب همه ما بشود.

 

 

با یاد حق به یاد مصائب امام حسین (ع) باشید

خانواده شاد

علی خادمی

/ 4 نظر / 28 بازدید
تینا

سلام اگه دنبال وی پی ان با کیفیت می گردی حتما آیدی منو تو یاهو add کن قول میدم که از سرویس پشیمون نمیشی تضمین شده با آپتایم 100% +اول کن تست سرعت رو بعد بخر امکانات ویژه سرویس ها: آپتایم واقعی 100% تضمینی پشتیبانی قوی سرور های پرقدرت در بهترین دیتا سنترهای فرانسه عدم اورسل باز کردن تمامی سایت های فیلتر شده از جمله Facebook و Youtube و... یک ماهه فقط 5000 تومان | بدون تخفیف دو ماهه فقط 7000 تومان | سه هزار تومان تخفیف سه ماهه فقط 10000 تومان | پنج هزار تومان تخفیف شش ماهه فقط 25000 تومان | پنج هزار تومان تخفیف یکساله فقط 50000 تومان | ده هزار تومان تخفیف

الهام بانو

سلام خانواده محترم خادمي و سركار خانم عطيه خانم از آشنايي با شما بسيار خوشبختم و به هموطنان عزيزم ميبالم كه هر جاي اين كره خاكي كه باشند هويت و اعتقادات خود را حفظ ميكنند من كه حظ بردم از ديدن عكسهاي زيباي خود و پسرهاي خوبتان. ازين به بعد و البته با اجازه شما ،شما را همراهي خواهم كرد با آرزوي توفيق و شادكامي[گل][گل][گل]

علی

سلام خیلی تصادفی با وبلاگ شما آشنا شدم.جذاب است.سلامت باشید.

shahram

ممنون بابت پست های قشنگتون