امیرحسین جان تولدت مبارک

سرآغاز کلام با نام زیبای حق؛

 

از طرف همه اعضای خانواده شاد؛‌تولد امیرحسین را تبریک گفته و از طرف امیرحسین از همه کسانی که از دور و نزدیک با تلفن و انواع روشهای سایبری به او تبریک گفتند؛ سپاسگزاری می کنیم.

امیرحسین جان؛‌ نعمت عمر و مخصوصا نعمت جوانی بسیار گرانبها است. امیدوارم که دوران پرشور نوجوانی و جوانی خود را به بهترین وجهی بکار بگیری و بهترین معامله را با این سرمایه گرانبها انجام دهی. به یاد داشته باش حکیمی که به تو سرمایه ای را می دهد؛ بی شک از تو راجع به چگونگی صرف سرمایه سوال خواهد کرد.

یادآوری می کنم که امسال سالروز تولد امیرحسین مصادف با عاشورای حسینی بود و به همین خاطر امیرحسین از ما خواست که برنامه میهمانی را برای یکی دو هفته بعد ترتیب دهیم.

 

با یاد حق شاد باشید

خانواده شاد

علی خادمی

/ 5 نظر / 30 بازدید
مريم

سلام خدمت شما و خانواده محترمتان بنده هم تولد پسر گلتونو تبريك ميگم انشاالله كه به سلامتي پله هاي موفقيت و ترقي رو ساليان سال طي كند و 120 ساله شود.

زهرا

سلام با پوزش از تأخير ناشي از عدم اطلاع كافي ، تولد اميرحسين جان رو تبريك مي گم . شاد باشيد و سلامت .

نگار

تولدشون مبارک ببخشید شما یه مطلب در مورد اون اقایی که بدنش فلجه وفیزیکدان بود گذاشته یودید هر جی گشتم پیدا نکردم برداشتید ؟ اگر هنوز دارید تاریخش رو برام بنویسید ممنون اگر وبلاکتون موضوع بندی داشت برای ما خوب بود

نگار

خواهشا این همه مطالب غنی و اطلاعات خوب رو موضوع بندی کن میدونم برای یادگاری خونوادتون نوشتین خوب چه اشکالی داره ما هم استفاده کنیم