و ما ارسلناک الا رحمتة للعالمین

سرآغاز کلام با نام زیبای حق؛

بلغ العلی به کماله ؛ کشف الدجی به جماله ؛‌حسنت جمیع خصاله ؛ صلوا علیه و آله؛

ما بندگان عادی از رازهای خلقت و آفرینش آگاهی نداریم. شاید یکی از رازهای خلقت و یا شاید یکی از دلائل خلقت آسمانها و زمین وجود گوهر تابناک نبی مکرم که نام او در آسمانها احمد و در زمین محمد (ص) است. هرچند که خیلی ها معتقد هستند که شرایط برای بوجود آمدن این مجموعه عظیم؛ خود به خودی فراهم بوده است و زنجیره ای از واکنشها جهان را به شکل امروزی در آورده است. جهانی که همچنان در حال توسعه و بسط است و هنوز همین خیلی ها ؛ مرزهای جهان خاکی را پیدا نکرده اند.

هفدهم ربیع الاول سالروز تولد حضرت ختمی مرتب محمد بن عبدالله (ص) است. روزی که جهان نشانه های ولادت ایشان را در قالب شکسته شدن کنگره کسری و یا خاموش شدن آتش معبد زرتشتیان دید. پیامبری که مایه رحمت برای جهانیان است ولی به جفا مکتب ایشان را مروج خشونت می دانند. پیامبری که پیامبران قبلی به ظهور ایشان بشارت داده بودند و اهل کتاب ایشان را مانند پسرانشان می شناختند.

از طرف تمامی اعضای خانواده شاد؛ این روز گرامی را که مصادف با میلاد حضرت امام صادق (ع) پایه گذار مذهب فقه جعفری؛ می باشد را به حجت خداوند بر روی زمین و تمامی رهگذران این حیاط خلوت؛ تبریک و تهنیت می گوییم.

میلاد پیامبر اکرم (ص) مبارک

 

میلاد پیامبر اکرم (ص) مبارک

 

با یاد حق شاد باشید

خانواده شاد

علی خادمی

 

/ 3 نظر / 38 بازدید
امید

سلام آقای خادمی عزیز دلمون پوسید. چرا چیزی نمی نویسید؟

الهام بانو

سلام بيصبرانه منتظر آپ جديد هستيم شاد باشيد و اميدوار[گل]