اعلام آمادگی برای همکاری و کار!

سرآغاز کلام با نام زیبای حق؛

دیروز در اخبار خواندم که یکی از ارگانهای نظامی کشور اقدام به ایجاد واحدی برای مبارزه با اقدامات غیر قانونی و براندازانه در فضای اینترنت کرده است و پس از ده ماه تلاش شبانه روزی موفق شده است شماری از این سایتها را شناسایی کند. از جمله این سایتها ؛ باید به سایتهای غیراخلاقی و مستهجن اشاره کرد.

همچنین در اخبار خواندم که شماری از افراد هم دستگیر شده اند و اعترافات آنها در تلوزیون ایران پخش شده است. جالب است که اینگونه از اعترافات در شبکه جام جم آمریکای شمالی و اروپا پخش نمی شود تا خدای ناکرده ایرانیان خارج از کشور؛‌دچار دلسردی و ترس نشوند!

از همه مهتر این است که این آقایان دریافته اند که بسیاری از این سایتهای مستهجن در آمریکا و کانادا و اسرائیل ثبت شده اند که نشان از نقش خرابکارانه این کشورها در امور کشور عزیزمان ایران را دارد.

راستش اکنون که دوره رکود در آمریکای شمالی است و من هم بدنبال کار دوم می گردم حاضرم که در صورت پرداخت دستمزد خوب؛ برای این مرکز کار کنم. من مطمئن هستم که کاری را که آقایان موفق شده اند در ده ماه کار شبانه روزی برای شناسایی این سایتها انجام دهند ؛ من در مدت زمان بسیار کوتاهتری آنهم شبها در منزل انجام دهم. در ضمن چند یادآوری هم باید بکنم:

١ - چاقو یک ابزار است. اگر در دست قاتل بیافتد آلت قتل است و اگر در دست یک جراح متبحر قرار بگیرد؛ می تواند( به خواست خداوند‌)  وسیله نجات جان یک انسان شود. اینترنت هم مانند همین چاقو است. در کشورهای غربی هم آدمهای خوب و بد هستند. آدمهای خوب سایتهای خوب و آدمهای بد سایتهای مستهجن راه می اندازند. این ربطی به دولت ها ندارد. به نظرم باید خدا را شکر کرد که این کشورهای غربی زیرساخت خیلی خوبی را برای اینترنت فراهم کرده اند که حتی خیلی از ارگانهای دولتی ایران هم از این زیرساختها استفاده می کنند. این جوانمردانه نیست که دشمن را کس دیگری معرفی کنیم.

٢ - هیچکس با مستهجن بودن موافق نیست ولی به نظرم مشکل فعلی در ایران ( که البته نمی دانم چه کسی مسئول آن است ) عواملی است که آن را رواج می دهد. یادم می آید که آقای ده نمکی در زمان ریاست جمهوری خاتمی یک فیلم داغ ساخته بودند که چه نشسته اید مملکت پر از فحشا شده است. مطمئن هستم آن فیلم برای دولت فعلی هم معتبر است ( هرچند آقای ده نمکی چشم خود را به سوژه های دیگر دوخته اندتا هم از موضوع فحشا چشم بردارند و هم قدری پولدار شوند!). نمی دانم چه کسی باید در این مسیر گام بردارد.

٣ - در خبرها خواندم که این واحد موفق شده است که افرادی را هم دستگیر کند. راستش اگر انشاءالله رابطه ایران و آمریکا خوب شود و دو کشور پیمان امنیتی و تبادل مجرم امضا کنند ؛ برای ایران بسیار خوب خواهد شد زیرا می تواند تقاضای استرداد تعداد زیادی از مجرمین مشغول به کار در هالیوود ولی را بنماید. شاید در میان آنها معدودی ایرانی هم باشد.

۴ - در مورد شناسایی وبلاگها باید بگویم که کار کمی سخت تر است ولی بازهم ده ماه کار شبانه روزی نمی خواهد. البته باید توجه افراد این واحد را به نکته جلب کنم که برخی از مستهجن نویسها مدتی است که از واژه های تابلو استفاده نمی کنند. برای همین منظور افراد این واحد سعی کنند که بدنبال واژه های جدید بگردند.

۵ - به نظرم یکی از راهکارهای مناسب در شرایط فعلی تبدیل ایران به زیرساخت پرقدرت اینترنتی دنیا است. در این صورت این واحد کنترل بیشتری بر روی دست اندرکاران سودآورترین تجارت اینترنتی دنیا خواهد داشت.

منتظر پیشنهادات همکاری هستم.

با یاد حق شاد باشید

خانواده شاد

علی خادمی

Ali Khademi

/ 2 نظر / 64 بازدید
00

با سلام وبلاگي راه اندازي کرديم به آدرس angolakx.blogspot.com که شما مي توانيد مطالب خود را بدون هيچ سانسور يا تغييري به نمايش بذاريد اينکار بدين شکل هست که کافيست متن خود را با يک ايميل به آدرس qqaaoott.matn@blogger.com ارسال کنيد تا بدون هيچ وقفه اي در آدرس فوق نمايش داده شود بدون هيچ شناسه و پسوردي قابل ذکر است عکس های الحاقی به ایمیلتان نیز نمایش داده میشود موفق باشيد

علی رضا

سلام خدا قوت و سال نو پساپس مبارک با نظرتون موافقم منتها زیاد از طولانی شدن زمان تعجب نکنید و گرنه باور می کنم که ایرانی های خارج رفته حال و هوای ایران یادشون میره ما ایرانی ها با اینکه بعضا شایدم حتما خصلتهای مورد پسند و تا حدودی منحصر به فرد داریم باید اذعان کرد که خصلتهایی هم داریم که خواسته و ناخواسته موجبات خیلی از عقب افتادگی ها و افول ها رو برای ما و مللی که نونشون رو میدیم فراهم آورده یکی از همین خصلتها که محصول روزمرگی و دوربین نبودنه کش دادن کارهای پروژه ای( و حتی غیر پروژه ای ) است که باید گفت یه مساله اپیدمه که نتیجش طولانی شدن مدت انجام کار هست درپایان هم عرض کنم که هرچند اتفاقی خدمت رسیدم اما از این اتفاق مسرورم تا بعد یا حق