ان الارض یرثها عبادی الصالحون

سرآغاز کلام با نام زیبای حق؛

 

اصلا عجیب نیست که عده ای به هر خوار و خاشاکی دست می اندازند تا بگویند عالم خلقت تصادفی است و هیچ هوشمندی در پس آن قرار ندارد چه برسد به اینکه بخواهد خالق داشته باشد زیرا که قبل از این هم هر پیامبر و رسولی که آمده بود؛ کسانی او را به دلایل مختلف تکذیب کرده بودند. در مقابل کسانی هم هستند که به تمامی وعده ها و وعید های حضرت باری تعالی ایمان داشته و منتظر روزی هستند که زمین به حق ؛ تحت فرمانروایی موعود منتظر درآید و نام زیبای حق و عدالت ؛ در گستره زمین فراگیر شود.

در مورد آن عده اول بحث بسیار است که نه آن بحث مفصل در این حیاط خلوت می گنجد و نه دیوار نویس این حیاط خلوت دارای علم کافی برای به چالش کشیدن آن عده است و نه حتی اگر دو شرط اول برقرار بود؛ معلوم بود که آن عده گوش شنوای این بحث را داشته باشند. به هر حال طرفین این مجادله همدیگر را به نوعی در اشتباه و ضلال می بینند و امید که به همین بسنده کرده و حداقل به هم ناسزا نگویند.

به هر حال چه طرفین این مدعا بخواهند و چه نخواهند؛ یک سال دیگر گذشت و نیمه شعبان دیگری از راه رسید و منتظران وعده حق الهی ؛ همچنان چشم به راه ظهور عصاره خاندان وحی و نبوت هستند تا روزی بیاید که "مردمان ؛ گروه ؛ گروه ؛ به دین خالص الهی در آیند" . ما اعضای خانواده شاد هم دعا می کنیم که خداوند ما را نیز جزو منتظران آن حضرت محسوب کند و توفیق دیدار آن حضرت را روزی ما گرداند. 

 

ماه نیمه شعبان

 "یا ایها العزیز مسنا و اهلنا الضر و جئنا ببضعة مزجاة فاوف لنا الکیل و تصدق علینا ان الله یجزی المتصدقین" 

ای عزیز بزرگوار ؛ می دانم که تاویل همین یک آیه از مصحف شریف ؛ برای شما یک یونیورس حرف و حدیث است. سوال خیلی ها این است که "نامه نوشتن چه سود        گر نگیری پاسخی از سوی دوست" 

 

ماه نیمه شعبان

ماه زیبای نیمه شعبان  با نمایی از اقیانوس اطلس در شهر میامی. هر چند این عکسی قدیمی و مربوط به سفر ما به شهر زیبای میامی است ولی فکر کردم که زیبایی آن می ارزد تا یکبار دیگر از آن استفاده کنم.

و اما از فردای نیمه شعبان؛ روزشمار ماه رحمت و برکت "رمضان" شروع می شود و مومنان به برنامه ریزی برای این ماه می پردازند.

 

با یاد حق منتظر ظهور آن حضرت باشید

خانواده شاد

علی خادمی

Ali Khademi

 

/ 0 نظر / 34 بازدید